Podpora: help@xhosting.cz Po - Pá 8:00 - 20:00
77 44 33 666

PC pohotovost Plzeň

V dnešní době se mnoho zákazníků bojí svěřit své citlivé údaje ve svém PC do cizích rukou. Díky této skutečnosti můžeme naši profesionalitu zaručit certifikovanou ISO normou 27001:2006, což je mezinárodně platný standard, který definuje požadavky na systém managementu bezpečnosti informací, především pak řízení bezpečnosti důvěry informací pro zaměstnance, procesy, IT systémy a strategii firmy.

 

  • Oprava - veškeré možné opravy na vašem IT vybavení provedeme rychle a kvalitně
  • Servis - přenechte klasické úkony údržby odborníkům
  • Správa sítí - problémy s nastavením a správou sítí hravě vyřešíme
  • Svoz - vzhledem k situaci zajišťujeme vlastní svoz nebo využíváme služeb DPD

AKTUALITY

Rozšíření služeb o PC pohotovost

16.10.2010

Tak už jsme tu i pro ty, kteří mají problémy se svým počítačem nebo notebookem. Naše služby jsem rozšířili o PC pohotovost, která vyřeší mnoho vašich starostí a problémů.

»VÍCE


úvodní PC pohotovost Plzeň


PC pohotovost Plzeň

O nás

Kvalitní a rychlý počítačový servis (servis počítačů) je pouze jednou z našich služeb. Mezi tyto služby patří nejen opravy počítačů (servis PC), servis notebooků nebo opravy monitorů, ale také servis dalšího počítačového vybavení jako např. správa počítačové sítě, záchrana a obnova dat...

»VÍCE

Kontakty

Kontaktní informace XH CZ a.s. Vedení firmy Tomáš Vítovec CEO info@xhosting.cz...

»VÍCE

Nabízené služby

Níže uvádíme základní služby : Opravy Servis Správa sítí Svoz – 180 Kč paušálně po městě (1 jízda), 150 Kč jedno zaslání DPD   Pokud jste nenašli co jste hledali, kontaktujte nás.

»VÍCE

Ceník služeb

!!! Akce !!! motivační sleva 10% na nákup SW a HW při montáži/instalaci Vašeho PC Výhodné cenové balíčky služeb Zde najdete nejčastěji prováděné služby. Náročnost některých případů se samozřejmě může lišit, avšak připravili jsme pro vás výhodné balíčky služeb ušité přímo na míru....

»VÍCE