• Ikona normyISO 9001
  • Ikona normyISO 27001

Technická podpora

Potřebujete s něčím poradit?
Zavolejte nám a naši technici zodpoví všechny vaše dotazy.

+420 212 244 188

Elektronická pošta - FAQ

Jak vytvořím nový emailový účet?

Vytvoření nového emailové účtu provedete v našem administračním systému v sekci Technické a následně v záložce Mail. Zde zadáte název nové emailové adresy například info@moje-domena.cz a heslo. Volbě hesla věnujte potřebnou pozornost, doporučujeme v hesle použít kombinaci alfanumerických znaků doplňené o znaky speciální (např. tečku, pomlčku nebo plus).

Jak se přihlásím do své emailové schránky?

Přihlásit do emailové schránky se můžete pomocí našeho webového rozhraní - tzn. Webmailu. Webové rozhraní naleznete na adrese mail.xhosting.cz. Jako uživatelské jméno vyplníte celou emailovou adresu např. info@moje-domena.cz a do další kolonky, heslo, které jste si zvolili při založení emailové schránky.

Editace emailové schránky

V našem administračním systému v sekci Technické a následně v záložce Mail, můžete svoji emailovou schránku také editovat. Je zde možnost změnit stávající heslo nebo smazat celou emailovou adresu. Upozonění! Systém vymaže pouze emailovou schránku nikoliv emaily v ní. Takže pokud se rozhodnete v budoucnu schránku opět založit, emaily z minulosti v ní stále budou.