• Ikona normyISO 9001
  • Ikona normyISO 27001

Web hosting - Xhosting.cz

Webový portál www.xhosting.cz provozuje technologická společnost Starlab Technologies s.r.o.

V IT oblasti se pohybujeme celkově od roku 1995, proto jsme všechny naše zkušenosti skloubili pod jednu značku Xhosting.cz a to v roce 2012. Naší hlavní činností je poskytování webhostingu, registrace domén a dedikované servery, což česky řečeno znamená poskytování místa pro Vaše webové prezentace a umístění Vašich vlastních nebo námi pronajatých serverů do páteřní sítě českého internetu.

Stejně tak jsme schopni nabídnout doplňkové služby související s těmito činnostmi, ať už se jedná o dodávku hardwarových komponent, vytvoření webových stránek, jiná speciální přání nebo dodání kompletního řešení na klíč. Vše dle Vašich přání a požadavků.

Základním úspěchem podniku jsou vyškolení pracovníci s dlouholetou praxí v oblasti informačních technologií a komunikačních a datových sítí, kteří dokážou zrealizovat zakázky ke spokojenosti zákazníků v přijatelném čase.

Spolupracujeme s řadou významných renomovaných společností z tohoto oboru, které pravidelně prověřují, jestli společnost jedná vždy v zájmu zákazníka a nepoškozuje jeho dobré jméno.

Našim cílem je spokojený zákazník. Proto dáváme přednost individuálnímu přístupu ke každému z našich zákazníků. Snažíme se vyjít vstříc jak časově a finančně, tak i věcně podle Vašich požadavků a přání. Vždy záleží na domluvě.