• Ikona normyISO 9001
  • Ikona normyISO 27001

Technická podpora

Potřebujete s něčím poradit?
Zavolejte nám a naši technici zodpoví všechny vaše dotazy.

+420 212 244 188

Co je to Outsourcing IT

IT outsourcing je myšlenkový směr, který se snaží o minimalizaci počtu vlastních zaměstnanců a přenesení zodpovědnosti za IT procesy na externí specialisty.

Čím dál, tím více firem si uvědomuje, že vedení svého vlastního IT oddělení je finančně i personálně neúnosné. Díky velmi náročným činnostem souvisejícím s vývojem a údržbou vlastního informačního systému se stále více podniků uchyluje k vytěsnění některých činností mimo podnik na externího dodavatele komponent a služeb, které jsou spojené se správou sítě a informačními činnostmi. Tento krok je v rámci firemních úspor efektivním nástrojem v oblasti strategického rozhodování managementu podniku.

Externí firma Vám dokáže ušetřit až 60% nákladů, které jsou spojené s informačními technologiemi v podniku. Vždy Vám bude po ruce, kdykoliv ji budete potřebovat. Vždyť i drobný přešlap v tomto odvětví je mnohokrát krokem do propasti, která může zdevastovat celé úsilí růstu a vývoje Vašeho podniku.

Svěřte své IT/IS profesionálům a soustřeďte se pouze na rozvoj firmy. Ušetříme Vám spoustu práce, času i úspor.

Vzdálená podpora

Součástí služby je také vzdálená podpora, která je vhodná a soustředěna pro zákazníky, pro které je finančně a personálně nevýhodné mít svoje vlastní IT oddělení nebo technického pracovníka. Jedná se o podporu na třech možných kanálech, kde je zaručena okamžitá reakce našeho zaměstnance a včasné řešení všech Vašich problémů. Jedná se o tyto kanály

Helpmail

Dotazy, které se zasílají přes emailovou komunikaci. Naši techničtí pracovníci jsou schopni na každý technický dotaz flexibilně reagovat a problém efektivně vyřešit.

Helpline

Podpora v telefonické podobě. Naši zaměstnanci zajišťují na speciální lince technickou podporu 24/7.

Helpconsole

Naši zaměstnanci se dokážou pomocí speciální konzole připojit vzdáleně k Vašemu počítači, detekovat problém a operativně ho odstranit i bez nutnosti výjezdu do Vaší firmy. Ušetří se tak náklady na dopravu.