• Ikona normyISO 9001
  • Ikona normyISO 27001

Technická podpora

Potřebujete s něčím poradit?
Zavolejte nám a naši technici zodpoví všechny vaše dotazy.

+420 212 244 188

IT Audit

Je analýza stávajícího stavu Vašeho IT s následným doporučením inovací a změn. Patří sem analýza použitelnosti, bezpečnosti, analýza toku dat, spolehlivosti, analýza legalizace SW a ostatních prvků IT.

Od určité velikosti firmy je již velmi problematické si udržet kompletní přehled o stavu IT. Audit, který provádíme, je účinný a efektivní díky naší dlouholeté praxi se správou informačních technologií. Výhodou auditu, který naše společnost nabízí, je především nezávislost, zkušenost a přehled v oboru, ve kterém se již několik let pohybujeme. Provedeme kompletní analýzu veškerého Vašeho IT zařízení (software i hardware) a v přehledné dokumentaci Vám poskytneme informace o možnosti úspor, nutnostech inovací a případných rizicích, která Vás mohou překvapit v nejméně vhodnou dobu. Tento zpracovaný dokument může Vaše společnost použít i jako podklad pro vypracování plánu investic.

IT audit je zpracován v rámci navázání smluvní spolupráce zdarma. Výsledky auditu poskytneme vedení společnosti. K případným problémům navrhneme řešení.